Eskişehir İlk Adım Düğün Davet Organizasyon salonu Eskişehir düğün salonu olarak Emek Mahallesi Atasoy Sk. No:29 (Kapalı Pazar Yanı) Odunpazarı / Eskişehir adresinde hizmete başlamıştır.

Tamamen yenilenen salonumuzla, her detayı düşünerek en iyi ve kaliteli hizmet için hazırladık. 1000 Kişilik kolonsuz, özel havalandırma sistemli salonumuzda hizmetinizdeyiz. Açık ve Kapalı otopark imkanı, çocuk eğlence odası, çay bahçesi ile misafirlerinizi en iyi şekilde konuk etmek için tüm detayları düşündük.

Sizleride her türlü organizasyon için Düğün Salonumuza bekliyoruz. Kına, nişan,  düğün, sünnet ve diğer her türlü organizasyonlarınız için hizmetinizdeyiz. Yemekli yemeksiz tüm organizasyonlarında yanınızdayız.

 

Eskişehir İlk Adım Düğün ve Davet Salonu olarak; düğün, nişan, sünnet, nikah, kına gecesi, koktey, yemekli düğünler, iftar yemekleri, şirket yemekleri, lansman toplantıları, seminerler ve mezuniyetlerinizde sizlere hizmet etmekten gunun duyuyoruz.

Hayatınızdaki bu yeni başlangıçta, servis kalitesiyle, içimizdeki heyecanı, profesyonel hizmet farkımızı ve ilgimizi sizlerde fark edeceksiniz. 

Eskişehir İlk Adım Düğün ve Davet Salonu tüm davetlerinize cevap verebilen esnek yapısıyla, misafirlerimize gösterdiği güler yüzle yapılan organizasyonlarımızın tam anlamıyla başarıyla geçmesine hedefliyoruz. 

Müşteri memnuniyeti üzerine vizyon ve hedeflerimizi belirleyerek sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlarıyoruz. 

Eskişehir İlk Adım Düğün ve Davet Salonu hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek hizmetleriyle sizlerin mutluluğunuza mutluluk katacaktır. 

Memnuniyete Giden Bütün Yollar İlk Adım'dan Geçer

Hakkımızda